Dr. Organic Ultra hidratáló arcmaszk bio Reishi gombával (10 ml)
Gyártó: | Dr. Organic |
Természetes bőrfeltöltő hatással segíti a bőr egészséges fiatalos ragyogásának helyreállítását. | |
Egységár: | 99,90 Ft/ml |
|
Leírás és Paraméterek
Dr. Organic Ultra hidratáló arcmaszk bio Reishi gombával (10 ml)
A Dr. Organic Bio Reishi arcmaszk természetes bőrfeltöltő hatással segíti a bőr egészséges fiatalos ragyogásának helyreállítását.
A béta-glükán tartalmának köszönhetően segíti a bőr tökéletes hidratálását, még a leginkább igénybevett bőr esetében is.
A Reishi gomba a keleti gyógyászat egyik legkeresettebb alkotóeleme. A kínai kultúrában a reishi gombát a szerencse és a gyógyítás szimbólumának tekintik, a halhatatlanság elikszírjeként tartják számon. A gombában olyan molekulák találhatóak, mint a triterpenoidok, poliszacharidok és peptidoglikánok, amelyeknek a gomba jótékony egészségügyi hatásait köszönheti. Ezt a csodálatos hatással rendelkező összetevőt használták fel a Dr. Organic Reishi gombás termékcsaládban. A bétaglükánok, amelyek természetesen megtalálhatók a reishi gombában, elősegítik a bőr hidratáltságát és segítenek a bőr nedvesség tartalmának megtartásában, miközben támogatják a sima és egyenletesebb bőr fenntartását. Bőrfeltöltő, bőrnyugtató hatású. Helyreállíthatja a bőr egészséges, fiatalos ragyogását. Enyhíti a környezeti stressz okozta fáradtság jeleit.
Vegán natúrkozmetikum.
Használata:
Használjuk hetente egyszer az arctisztító rutin részeként. Vigyük fel arcmaszkot egyenletesen az egész arcra, kikerülve a szem és az ajkak környékét. Lazítsunk 5 percig, mielőtt meleg vízzel vagy egy nedves törlőkendővel eltávolítjuk a maszkot.
Összetevők (INCI):
Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Caprylic/Capric triglyceride, Cetearyl alcohol, Glycerin, Glyceryl stearate citrate, Glyceryl stearate, Simmondsia chinensis (Jojoba) seed oil, Macadamia ternifolia (Macadamia) seed oil, Cocos nucifera (Coconut) oil, Gandoderma lucidum (Reishi mushroom) extract, Sodium carboxymethyl beta-glucan, Pichia (Yeast) ferment lysate filtrate, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil, Prunus armeniaca (Apricot) kernel oil, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Isoamyl laurate, Tocopherol, Xanthan gum, Glyceryl caprylate, Glucose, Sorbitol, Sodium glutamate, Urea, Sodium PCA, Glycine, Lactic acid, Hydrolyzed wheat protein, Panthenol, Parfum, Citric acid, Sodium levulinate, Sodium anisate, Sodium phytate, Sodium benzoate, Potassium sorbate