Mádara Exosome Longevity Peptide szérum (30 ml)
16.990 Ft (13.378 Ft + ÁFA)

Mádara Exosome Longevity Peptide szérum (30 ml)

Gyártó: Mádara

Tudományosan fejlesztett longevity szérum bioaktív exoszómákkal és peptidekkel.

Szállítás legkésőbb: 2026. május 20.
Szerezhető hűségpontok: i
170
Egységár: 566,33 Ft/ml
Kívánságlistára teszem
16.990 Ft (13.378 Ft + ÁFA)

Leírás és Paraméterek

Mádara Exosome Longevity Peptide szérum (30 ml)

Tudományosan fejlesztett longevity szérum bioaktív exoszómákkal és peptidekkel.

Segít megőrizni a bőr fiatalságát és vitalitását, támogatja a bőr barrier rétegét és mikrobiomját, hidratálja a bőrt és láthatóan simítja a ráncokat. Ellenállóbb, ragyogóbb és fiatalosabb bőrt eredményez. Természetes ragyogást és egységesebb bőrképet biztosít.

Azoknak ajánljuk, akik már észlelik az öregedés első jeleit és szeretnék megelőzni, illetve akik a bőrük általános állapotán szeretnének javítani.

Aktív összetevők:

  • Almából kivont exoszóma: Az exoszómák az emberi test szinte minden sejtje által kibocsátott nanorészecskék, így minden egyes bőrsejt is rendelkezik saját exószómával. Az exoszómák jeleket továbbítanak a sejtek között, tulajdonképpen olyanok, mint a hírvivők, amelyek ,,üzeneteket’’ küldenek az egészségtelen sejteknek, és regenerálódásra késztetik őket.  A kollagéntermeléshez hasonlóan, ahogy öregszünk, bőrsejtjeink exoszóma termelődése is lassul, melynek eredménye a bőr megereszkedése, és a ráncok megjelenése. Az Exosome szérum lehetővé teszi, hogy az új exoszómák beáramoljanak a bőrbe, segítsenek felébreszteni az inaktív bőrsejteket (az úgynevezett ,,idősebb” exoszómákat), hogy azok újra munkához lássanak. Az eredmény: A bőr minősége javul, erősebbé, fiatalosabbá, ragyogóbbá válik.
  • Peptidek: A peptidek rövid aminosavláncok, amelyek a bőr számára "üzenetküldőként" működnek, serkentve a kollagén- és elasztin termelést. Fő hatásuk az öregedésgátlás: feszesítik a bőrt, csökkentik a ráncok mélységét, javítják a bőr rugalmasságát és támogatják a regenerációt. Emellett erősítik a bőr védőrétegét, hidratálnak és csökkentik a gyulladást.
  • Posztbiotikumok: A posztbiotikumok (a jótékony baktériumok által termelt anyagcseretermékek, mint például peptidek, enzimek, tejsav) rendkívül pozitív hatással vannak a bőrre, mivel közvetlenül támogatják annak egészségét anélkül, hogy élő baktériumokat juttatnának a felszínre. A posztbiotikumok legfőbb hatásai a bőrre: Bőrvédő gát (barrier) erősítése, gyulladáscsökkentés, a mikrobiom egyensúlya, anti-aging és bőrmegújítás. hidratálás: Tejsavtartalmuknak köszönhetően segítik a nedvesség megtartását a bőrben

Felhasználói teszt:

Egy bőrgyógyászati ​​vizsgálatban 10 önkéntesből 10-nél javul a bőr hidratáltsági szintje, fokozott ragyogás és kevesebb ránc jelentkezett 12 hét használat után.

ECOCERT COSMOS ORGANIC minősítésű, állatkísérlet-mentes, gluténmentes, szójamentes, mogyorószármazék-mentes és vegán natúrkozmetikum.

Használata:

Reggel és este vidd fel a tiszta, száraz bőrre.

Összetevők (INCI):

ALOE BARBADENSIS (ALOE) LEAF JUICE*; AQUA; DICAPRYLYL CARBONATE; PENTYLENE GLYCOL; GLYCERIN**; CETEARYL ALCOHOL; SODIUM PCA; POLYGLYCERYL-6 STEARATE; BUTYLENE GLYCOL; SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL*; PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT; POLYGLYCERYL-6 BEHENATE; CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE; AROMA; XANTHAN GUM; HEXAPEPTIDE-11; PHOSPHOLIPIDS; LACTOBACILLUS FERMENT; LACTIC ACID; LACTOBACILLUS FERMENT LYSATE; SODIUM HYALURONATE; SODIUM PHYTATE; LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE; HYDROLYZED HYALURONIC ACID; ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT; PHENETHYL ALCOHOL; MALTODEXTRIN; POTASSIUM SORBATE; SODIUM BENZOATE; SPIRODELA POLYRHIZA EXTRACT; LIMONENE***; TERPINEOL***; LINALOOL***; VANILLIN; CI 75815 (CHLOROPHYLLIN COPPER COMPLEX); MICA (CI 77019); CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ****

*Ökológiai gazdálkodásból származó összetevők

**Ökológiai összetevők felhasználásával készült

***Természetes illóolajokból

****Tiszta ásványi pigmentek

Termékkategóriák Hidratáló
Bőrtípus Érett bőrre
Kiszerelés 30 ml

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!