Martina Gebhardt ISATIS Dental Szájvíz (100 ml)
Gyártó: | Martina Gebhardt |
Szájvízként szolgál a szájüreg tisztításához és friss leheletet biztosít. | |
Egységár: | 63,80 Ft/ml |
|
Leírás és Paraméterek
Martina Gebhardt ISATIS Dental Szájvíz (100 ml)
A Martina Gebhardt ISATIS Dental Szájvíz isatiszból, fűzfa kéregből és keserűfűből származó kivonatokat tartalmaz, amelyek tartós fertőtlenítő hatást fejtenek ki a szájban.
A varázsmogyoró-hidrolátum nyugtatja az ínyt, a zsálya illóolaja gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Szájvízként szolgál a szájüreg tisztításához és friss leheletet biztosít.
Vegán biokozmetikum.
Használata:
Permetezzünk két fújásnyit a szánkba, tartsuk körülbelül egy percig a szájban, jól oszlassuk szét a szájüregben. Ezután köpjük ki és szükség esetén öblítsünk vízzel. Naponta többször is használható a száj és a torok frissítésére és fertőtlenítésére, valamint a fogmosás után a szájöblítésre. Alternatív megoldásként keverjük össze fogporral így egy fogkrémként használható pasztát kapunk, amellyel a szokásos módon mossunk fogat.
Összetevők (INCI):
Víz, alkohol°, keserűfű-kivonat, tengeri só, isatisz-kivonat°, fűzfakéreg-kivonat*, varázsmogyoró-hidrolátum°, stevialevél-kivonat, zsálya illóolaj°.
°Demeter
*ellenőrzött ökológiai termesztésből